Informace o nás

Tyto stránky vznikají za pochodu, tak jak se objevují stále nové a nové produkty, výrobky a nejrůznější doplňky pro rozvoj zdravého životního stylu. Vzhledem k tomu, že mě tato problematika zaujala, začala jsem se více zajímat o nejrůznější zdravé potraviny, o možnost nahrazovat klasické potraviny něčím novým, neotřelým a přesto dobrým. A jelikož se ráda o své zkušenosti dělím s jinými, napadlo mně vytvořit tyto stránky a tak se podělit a doufám že i načerpat nové informace. Byla bych ráda, kdyby tyto stránky fungovaly i jako informační web ke zdravé výživě a proto od Vás, od uživatelů, velmi ráda uvítám jakékoliv nové informace či připomínky z této oblasti. Budu ráda, když tu budete spokojeni.

LM

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Naši uživatelé

Tyto stránky jsou určeny pro všechny, které zajímá zdravý životní styl!

Produkty pro zdravou výživu může vyzkoušet každý - bez rozdílu věku, sportovci i zapřísáhlý odpůrci pohybu, lidé, kteří mají problémy s váhou i lidé, kteří musí z jakéhokoliv důvodu držet dietu (diabetici, bezlep.dieta, apod.). Na své si tu přijdou i ti, kteří rádi mlsají, děti atd. Tedy opravdu kdokoli z nás. Zkuste ochutnat něco nového a objevujte se mnou nové možnosti.